Čarodějův učeň!

Divadelní soubor J. K. Tyl si vás dovoluje pozvat na premiéru připravované inscenace.Plakát ples 2014


Čert a Káča!

DRAmatický Kroužek při Divadelním souboru J. K. Tyl si vás dovoluje pozvat na premiéru připravované inscenace Čert a Káča.


Plakát ples 2014


Nová pohádka je tady…


Soustavná a pilná práce našich mladých herců a hereček začíná získávat svou konečnou podobu. V letošním roce budeme usilovat o přízeň diváků pohádkou Čert a Káča. Těšit se můžete opět na Štěpu, který vloni získal v okresním kole Dětské scény ocenění za roli Jeníčka. Letos se vám představí spolu s Janou a Honzou v roli čertů. Ale nemusíte se bát, jde spíše o čerty dobrotivé, kteří mají jediný cíl, a to zbavit se Káči, která obrátila peklo vzhůru nohama. Adélka v roli Káči uchvátí svou energií nejen vás, ale také Frantu (alias Vojtu), který je pro ni ochoten jít i do pekla. A to i přes to, že o jeho přízeň usilují i ostatní děvčata (Lída, Lenka, Domča, Maruška a Eliška). A jak to vše dopadne? Přijďte se podívat na premiéru 16. února v 15 hod do brodeckého kina.


Pokud se vám to zdá málo, přidáme předkrm v podobě představení Dramatického kroužku z Oseku nad Bečvou, který k nám přijede s pohádkou Divné jméno (podle předlohy Ilji Hurníka). Pojednává o mladém knížeti, který miloval nade vše hudbu. Dával jí přednost před ženěním, a tím přidělával svému otci nemalé starosti.


Ještě váháte?


Divné jméno 1


Divné jméno 2


Několik obrázků z přípravy představení.


Maska

Napište nám svůj názor do návštěvní knihy nebo do fóra.